Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/sp21/domains/sp21jastrzebie.pl/public_html/config.php on line 7
REKOMENDACJE MEN - Szkoła Podstawowa nr 21 w Jastrzębiu-Zdroju im. prof. Jana Miodka

REKOMENDACJE MEN

Szanowni Państwo, Ministerstwo Edukacji w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach europejskich przypadkami zachorowań na koronowirusa przysłało rekomendacje do szkół. W związku z powyższym w tym tygodniu Pani pedagog oraz Pani higienistka przeprowadzą z dziećmi pogadanki na temat profilaktyki i konieczności mycia rąk ciepłą wodą z mydłem oraz ochrony podczas kaszlu i kichania. Prosimy Państwa o wsparcie naszych działań i przypominanie dzieciom w domu o tych zasadach. Prosimy równie, aby nie posyłać do szkoły dzieci przeziębionych.
W razie nieprzewidzianego zamknięcia szkoły   rodzicom dziecka do 8 roku życia przysługuje zasiłek opiekuńczy (art.32 ust. 1 lit. a Ustawy z dnia 25 czerwca 1999r. o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz.U. 2017, poz. 1368)
Jastrzębie – Zdrój 2.03.2020r.