Bal Karnawałowy - Szkoła Podstawowa nr 21 w Jastrzębiu-Zdroju im. prof. Jana Miodka

Bal Karnawałowy

Bal KarnawałowyBal KarnawałowyBal Karnawałowy

Dnia 3 lutego 2020 roku na pięknie udekorowanej sali w restauracji Maxima odbył się bal karnawałowy. Dzieci z naszej szkoły były przebrane za bohaterów znanych bajek i filmów, można było zobaczyć: królewny, czarodziejki, policjantów, kotki, żołnierzy, nosorożce, strażaka, Kapitana Amerykę, postacie z Gwiezdnych Wojen... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Bal oraz wspólna zabawa przyniosły wszystkim dużo radości. Dziękujemy Radzie Rodziców za zaangażowanie oraz sfinansowanie wodzirejów na bal.