UWAGA RODZICE !!! - Szkoła Podstawowa nr 21 w Jastrzębiu-Zdroju im. prof. Jana Miodka

UWAGA RODZICE !!!

Wydział Polityki Społecznej Mieszkaniowej Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój informuje, iż Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „NEURO-MED.” Centrum Terapii Nerwic, Depresji i Uzależnień uruchomił w naszym mieście Poradnię Zdrowia Psychicznego dla Dzieci.
Poradnia mieści się w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Dębowej 18. Dodatkowe informacje pod nr tel. 518 415 430.
 NEURO-MED.” planuje stworzyć kompleksową opiekę nad zdrowiem psychicznym dzieci, rozszerzając działalność o oddziały opieki dziennej oraz poradnię logopedyczną i rehabilitacyjną.

Z uwagi na wielce utrudniony dostęp do lekarza psychiatry dziecięcego, uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie niniejszej wiadomości wśród rodziców i wychowawców a także na tablicach ogłoszeń i stronach internetowych.