Mikołajki w szkole - Szkoła Podstawowa nr 21 w Jastrzębiu-Zdroju im. prof. Jana Miodka

Mikołajki w szkole

Imieniny Świętego Mikołaja są co roku doskonałą okazją do oderwania się od rutynowego planu dnia. Dla wielu uczniów Mikołajki to jeden z najprzyjemniejszych dni w roku szkolnym. Zgodnie z tradycją wszystkie klasy spotkały się ze Świętym Mikołajem. Święty Mikołaj zawitał w szkolne progi około godziny 9:00 i dla każdego przyniósł przeróżne słodkości. Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi za odwiedziny i obdarowanie prezentami naszych uczniów.