Świąteczny Wyścig Mikołajkowy - Szkoła Podstawowa nr 21 w Jastrzębiu-Zdroju im. prof. Jana Miodka

Świąteczny Wyścig Mikołajkowy

Świąteczny Wyścig MikołajkowyŚwiąteczny Wyścig MikołajkowyŚwiąteczny Wyścig Mikołajkowy

Dnia 5 grudnia odbył się Świąteczny Wyścig Mikołajkowy zorganizowany przez wychowawców świetlicy dla dzieci, które aktywnie uczetniczyły w zajęciach świetlicowych. W ciekawie przygotowanych konkurencjach bawiło się 14 uczniów. W Świątecznym Wyścigu było kilka konkurencji: bieg z czapką Świętgo Mikołaja, ślizg saniami, pakowanie jabłuszek dla Świętego Mikołaja, skok w worku Świętego Mikołaja oraz fabryka cukierków. Rywalizacja pomiędzy drużynami była bardzo wyrównana i Panie przygotowały dogrywkę, która ostatecznie wyłoniła zwycięzców. Podczas turnieju panowała prawdziwie świąteczna atmosfera. Dobry humor udzielił się wszystkim dzieciom, bo wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody, niezależnie czy zajęły I, II, czy III miejsce.