Apel z okazji Święta Niepodległości - Szkoła Podstawowa nr 21 w Jastrzębiu-Zdroju im. prof. Jana Miodka

Apel z okazji Święta Niepodległości

8 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Przedstawienie z okazji tego wydarzenia przygotowała klasa IIIb wraz z wychowawczynią Panią Marią Krupą. Na początek wszyscy zgromadzeni - uczniowie, rodzice, nauczyciele odśpiewali 4 zwrotki hymnu. Następnie uczniowie klasy IIIb przedstawili zebranym wydarzenia związane z rozbiorami oraz odzyskaniem niepodległości, śpiewali też pieśni patriotyczne. Inscenizacja wszystkim się podobała, była pouczająca i ciekawa.