Ślubowanie uczniów klas pierwszych - Szkoła Podstawowa nr 21 w Jastrzębiu-Zdroju im. prof. Jana Miodka

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Ślubowanie uczniów klas pierwszychŚlubowanie uczniów klas pierwszychŚlubowanie uczniów klas pierwszych

29.10.2019 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klas pierwszych. W tym dniu dzieci z klasy Ia wraz z wychowawczynią Joanną Nowak i Ib z panią Marzeną Stylok odświętnie ubrane złożyły uroczyste ślubowanie. Po części oficjalnej dzieci i rodzice zostali zaproszeni do klas. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za niespodzianki i słodkie upominki dla naszych pierwszoklasistów.

Na koniec tej ważnej i podniosłej uroczystości każda klasa zrobiła pamiątkowe zdjęcia.