Wycieczka do Beskidzkiego Centrum Nauki - Szkoła Podstawowa nr 21 w Jastrzębiu-Zdroju im. prof. Jana Miodka

Wycieczka do Beskidzkiego Centrum Nauki

Wycieczka do Beskidzkiego Centrum NaukiWycieczka do Beskidzkiego Centrum NaukiWycieczka do Beskidzkiego Centrum Nauki

3 października uczniowie byli na wycieczce szkolnej w Beskidzkim Centrum Nauki w Świnnej. W programie był pokaz ciekłym azotem, warsztaty geologiczne oraz zwiedzanie wystawy naukowej. Zajęcia były interesujące i atrakcyjne.  Dzieci brały też udział w rożnych zabawach i grach edukacyjnych. Oprócz zabaw i pokazów naukowych nie mogło również zabraknąć kupowania pamiątek! Wycieczka była ciekawym doświadczeniem dla uczniów, na której mogli poznać tajniki nauk ścisłych.