Europejski Dzień Języków Obcych - Szkoła Podstawowa nr 21 w Jastrzębiu-Zdroju im. prof. Jana Miodka

Europejski Dzień Języków Obcych

Europejski Dzień Języków ObcychEuropejski Dzień Języków ObcychEuropejski Dzień Języków Obcych

Europejski Dzień Języków Obcych, przypadający 26 września wpisał się na stałe w kalendarz impez szkolnych w naszej szkole. W tym roku uczniowie losowali kraje, a następnie wykonywali napisy związane z powitaniem w danym kraju. Również klasy prezentowały stroje wybranych krajów europejskich swoim kolegom i koleżankom. Tego dnia każdy z uczniów i pracowników szkoły mógł poczuć klimat tego szczególnego dnia.