SZANOWNI RODZICE, DROGIE DZIECI !

Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci !

Ostatni tydzień trwającego roku szkolnego 2018/2019 przyniósł nam wiele wrażeń. Od poniedziałku 8 kwietnia 2019 r. do środy 10 kwietnia 2019 r. trwały rekolekcje szkolne, w których uczestniczyliście bardzo grzecznie. Wasza postawa drogie dzieci była piękna, ponieważ opiekę nad Wami sprawowały tylko 3 osoby i nie miały żadnych problemów z zachowaniem dzieci w kościele. Wasze panie, o które każdego dnia z troską pytaliście od poniedziałku                         8 kwietnia 2019 r. przystąpiły do strajku nauczycieli w całej Polsce, dlatego też czwartek i piątek po rekolekcjach nie było lekcji, ale nauczyciele są z Wami                  i z troską czekają na Was.
Szanowni Rodzice w imieniu nauczycieli dziękuję Państwu za słowa zrozumienia i wsparcia.
Nasi nauczyciele z wielka nadzieją oczekują na zrozumienie tego jaką wartością jest edukacja rozwijająca dziecko, dająca mu poczucie zadowolenia, kształtująca postawy stanowiące dobro społeczne i narodowe. Nauczyciel, który prowadzi ucznia do tego świata wartości aby przekonać uczniów musi być wiarygodny, dlatego ucząc wzajemnego szacunku sam musi być szanowany. To stanowisko naszych nauczycieli oraz nauczycieli w całej Polsce.
Proszę Państwa o śledzenie na bieżąco informacji na stronie internetowej szkoły oraz drzwiach wejściowych.

Krystyna Czernachowska