Spektakl ,,Dzieci z Bullerbyn",wg Astrid Lindgren

Spektakl ,,Dzieci z BullerbynSpektakl ,,Dzieci z BullerbynSpektakl ,,Dzieci z BullerbynSpektakl ,,Dzieci z Bullerbyn

Dnia 1 grudnia cała szkoła wraz z nauczycielami udała się do Gliwic do Teatru Miejskiego na spektakt ,,Dzieci z Bullerbyn". Dzieci były zachwycone grą aktorów. Przedstawienie było zabawne i widonia żywo reagowała na to co dzieje się na scenie.  Reżyserem spektaklu jest Jerzy Jan Połoński, natomiast główni aktorzy to: Magdalena Zabel (Lisa), Anna Moś (Britta), Iga Pancewicz (Anna), Rafal Domagała (Lasse), Cezary Jabłoński (Olle) i Kornel Sadowski (Bosse). Bardzo dziękujemy za tak przepiękne przedstawienie.

Bilety na spektal ufundowała Rada Rodziców naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy.