Samorząd Uczniowski

W wyniku demokratycznych wyborów został powołany nowy skład Samorządu Uczniowskiego
Przewodniczący: Dominik Górnicz
Zastępca przewodniczącego: Szymon Filiks
Sekretarz: Karolina Barakońska,
Przewodnicząca sekcji artystycznej: Julia Czernachowska
Członkowie: Klaudia Muranowska , Natalia Szostek
Przewodniczący sekcji porządkowej: Dawid Niestrój
Członkowie: Denis Chrystof, Miłosz Adamowicz

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W dniu 04.10.2017 odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy reprezentanci samorządów klasowych są proszeni
o wykonanie plakatów wyborczych do dnia 02.10.2017.

Nasza Szkoła bierze udział w programie "Wzorowa Łazienka" zachęcamy do głosowania.

Nasza Szkoła bierze udział w programie

Nasza szkoła bierze udział w programie " Wzorowa Łazienka"zachęcamy do głosowania.

Punkty
Standardowe

1 GŁOSOWANIE = 1 GŁOS

Szkoła może zdobyć głosy, a tym samym punkty poprzez głosowanie na galerię szkoły (nie można głosować na poszczególne prace). Aby oddać standardowy głos należy podać swój adres email i postępować zgodnie z poleceniami na stronie. Prawidłowo oddany głos skutkuje komunikatem na stronie z taką informacją. Z jednego adresu email można oddać jeden głos na dobę. Z jednego adresu IP można oddać max. 150 głosów w ciągu doby. Głosować można w sekcji „Głosuj”.

 Punkty z paragonem

1 PARAGON = 20 GŁOSÓW

Oddając jeden głos możesz przyznać szkole jednorazowo 20 głosów. Wystarczy, że kupisz dowolny produkt marki Domestos, zachowasz paragon, wejdziesz na stronę w sekcji „Głosuj”, podasz dane z paragonu oraz załączysz jego zdjęcie. Po pozytywnej weryfikacji paragonu szkole, na którą głosowałeś, zostanie przyznanych 20 głosów. Nie ma limitów w głosowaniu z paragonami. Nie ma znaczenia liczba produktów marki Domestos na paragonie. Każdy unikalny paragon to 20 głosów dla szkoły.

Kup Domestos, zachowaj paragon z tej transakcji Wejdź na stronę www. Oddaj głos wgrywając paragon, a my pomnożymy głos x 20

 

Jak liczone są głosy?

Pula wszystkich oddanych głosów standardowych oraz z paragonami dzielona jest przez liczbę uczniów w danej szkole*. Ten wynik to liczba punktów, która wyświetla się przy galerii szkoły i na jej podstawie jest wyświetlany aktualny ranking szkół.

Na przykład: "Szkoła Podstawowa ma 45 uczniów. Oddanych głosów standardowych i z paragonami na galerię szkoły jest 198. To oznacza że szkoła posiada 5 punktów (jeśli wynikiem dzielenia jest liczba ułamkowa, to zawsze, bez względu na ilość miejsc i liczb po przecinku, wynik jest zaokrąglany w górę do pełnej liczby. W podanym przykładzie liczba 4,4 została zaokrąglona do liczby 5". 

Dzień Kropki

Dzień Kropki

Dnia 15 września świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odwagi, zabawy i kreatywności. Nauczyciele pomagają uczniom odkryć swoje talenty i poznać ich mocne strony. Uczniowie naszej szkoły, aby uczcić to święto przebrani byli w kolorowe ubrania w kropki :)

Ważne informacje dla Rodziców

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało publikację, w której zebrane zostały odpowiedzi na najczęściej zadawane przez rodziców pytania dotyczące nowego roku szkolnego 2017/2018 oraz wyjaśniono, na czym polegają nowe rozwiązania zawarte w prawie oświatowym. Pobierz broszurę na stronie : http://kuratorium.katowice.pl/wp-content/uploads/2017/08/poradnik-dla-rodzicow.pdf