UWAGA RODZICE! - DNI WOLNE

Dni 31 października 2017 i 2 listopada 2017 roku zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2017/2018 są dodatkowymi dniami wolnymi. Jeżeli, jest potrzebne zapewnienie opieki dziecku, szkoła dyżuruje w godzinach 7:00 – 15:45. W tych dniach nie będzie pani strażnik na przejściu.

Koncert muzyków Filharmonii Śląskiej

Koncert muzyków Filharmonii Śląskiej

Dnia 13.10.2017r. obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej. Z tej okazji w naszej szkole odbył się koncert muzyków Filharmonii Śląskiej. Artyści wykonali kilka utworów znanych kompozytorów.
Uczniowie z entuzjazmem i podziwem odebrali koncert. Dzieci aktywnie włączyły się w przebieg występu. Uczniowie mogli zagrać na instrumentach razem z muzykami. Był to magiczny czas dla wszystkich. Serdecznie dziękujemy muzykom za tak wspaniały koncert.